закрыть

Бесплатная консультация

Для получения бесплатной консультации юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email или телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
Агентство недвижимости Киевская Русь

Недвижимость Киева и Киевской области

Продажа квартир и домов в Киеве

+Добавить объявление
Телефон+380(93)611-1316
Emailinfo@realty-ukraine.net
Skypegoncharov.realty
FacebookМы на Facebook
ВКонтактеМы ВКонтакте
Риэлторские услугиНаши предложенияЮридические услугиБТИБезопасностьКонсультацииУслуги иностранцамО нас
Slideshow Image 1
УкраинаПокупкаПродажаАрендаНовостройкиКоммерческая недвижимостьКредитованиеИнвестирование
Консультация адвоката
Как открыть фирму
arou
lombardlifetourismsellyoursiteworldrealtyuahomelandbusrent

Реєстрація права власності. Консультація юриста.

Якщо у Вас з'явилася необхідність в реєстрації права власності,Вам не обійтися без грамотного юриста. У нас можна отримати особисту і онлайн-консультацію з усіх питань,які можуть виникнути у зв'язку з трудомісткою процедурою,за адекватну плату.

Починаючи з 2013 року в Україні була введена спрощена система державної реєстрації прав на нерухомість. Якщо раніше,щоб зареєструвати права на нерухомість,необхідно було витрачати величезну кількість часу на те,щоб потрапити в Бюро технічної інвентаризації (БТІ),завдяки відмові від посередників,більше не доводиться вистоювати величезні черги. Реєстрація права власності на нерухомості цілком належить спеціальним службам – державним реєстраторам реєстраційних служб управлінь юстиції та нотаріусам. Не варто забувати про той факт,що Ви стаєте повноправним власником нерухомості тільки після проходження державної реєстрації.

Укрдержреєстр – державне підприємство,що займається обліком об'єктів нерухомого майна. В його обов'язки входить проведення технічної інвентаризації,реєстрація правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомості,а також оцінка і облік нерухомості в м.Києві.

Звернувшись до «Адвокатського і ріелторського об'єднанню України»,Ви отримаєте професійну онлайн-консультацію у провідного фахівця з усіх питань,що стосуються реєстрації права власності. Ми повідомимо Вас про всі важливі тонкощі процесу,що дозволить зробити процедуру найменш «болістною».

Ми пропонуємо допомогу в реєстрації наступних документів,які підтверджують право власності на житло і інші об'єкти нерухомості:

- Оформлення права власності.

- Реєстрація Укргосреест договорів купівлі-продажу,міни,дарування.

- Реєстрація свідоцтв про право власності та свідоцтв про спадщину.

- Реєстрація договорів іпотеки.

- Реєстрація в Укргосреесте.

- Реєстрація рішення суду про визнання права власності.

Які документи необхідні для реєстрації права власності на нерухомість для фізичної особи?

- Оригінал правовстановлюючого документа (договір купівлі-продажу,договір дарування,свідоцтво про право власності,свідоцтво про право на спадщину і т.д).

- Оригінал технічного паспорта.

- Копія паспорта (1,2 стор. та прописка) та ідентифікаційного коду власника.

- Нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів з оформлення права власності в Укрдержреєстрі (оформити документ можна у нас).

Які документи необхідні для реєстрації права власності на нерухомість для юридичної особи?

- Копія свідоцтва про реєстрацію завірена печаткою підприємства.

- Довідка про внесення до ЄДР (зробити довідку можна у нас).

- Оригінали правовстановлюючих документів на об'єкт нерухомості та їх нотаріальні копії.

- Оригінал технічного паспорта.

- Довіреність.

Більш детальний перелік документів складається індивідуально,в залежності від організаційно-правової форми та об'єкта. Його можна отримати під час консультації.

Звернувшись в «Адвокатське і рієлторськоє об'єднання України»,Ви не тільки отримаєте якісну консультацію,ми також допоможемо прискорити процедуру реєстрації права власності на нерухомість. Наші фахівці надають консультацію на всіх етапах оформлення права. Для зручності та економії часу,документи можна надіслати нам у електронному вигляді. Також,при необхідності,Ви можете по телефону сконтактувати з нашим юристом,який в будь-який час відповість на всі Ваші запитання.

АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Объединение риэлторов и юристов рынка недвижимости Киева. Сopyright ©2004-2012Сopyright ©2004-2012 ICT COMPANY www.infopromua.com. Все права защищены.
Выгодно продадим/сдадим вашу недвижимость
cursor

Оформление заявки

Адвокатское и риелторское объединение Украины предоставляет полный спектр услуг в сфере недвижимости. Мы с радостью готовы предложиться Вам свои услуги по продаже и аренде недвижимости в Киеве и Киевской области.

Оставьте Ваш номер телефона и наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки

Ваш номер телефона: